Застосунки для сенсорів Фрістайл Лібре-2

Запуск нового сенсора

Після встановлення нового сенсору Фрістайл Лібре-2 для початку вимірювання потрібно “стартувати” сенсор рідером Фрістайл Лібре-2 або телефоном з додатком Лібре Лінк для Андроїд , тобто зробити перше сканування сенсора, після чого сенсор починає налаштовуватися на протязі 60 хвилин , після чого почне передавати результати вимірювання.

Отримання результатів вимірювання

Результати вимірювання можна отримувати на спеціальний девайс від виробника або за допомогою застосунків на смартфон з функціями NFC та Bluetooth

  • Рідер Фрістайл Лібре-2 – це офіційний девайс від виробника, яким можна стартувати сенсор та отримувати результати вимірювання. Для отримання результату потрібно кожен раз сканувати сенсор. Сигнали про небезпечний рівень глюкози передаються на прибор автоматично по протоколу Bluetooth.
  • LibreLink v2.3 for Android (patched) – це патчена версія офіційного додатку для смартфонів на Андроїд з функціею NFC та Bluetooth. За допомогою цього додатку можна стартувати сенсор та отримувати результати вимірювань. Для отримання результату потрібно кожен раз сканувати сенсор. Сигнали про небезпечний рівень глюкози передаються автоматично по Bluetooth.
  • Shuggah for IPhone – за допомогою цього додатку можна отримувати результати вимірювання рівня глюкози крові в автоматичному режимі кожні 5 хвилин по протокjлу Bluetooth, але нажаль стартувати цим додатком нові сенсори неможливо. Додаток також має функцію сигналу про небезпечний рівень глюкози. Підтримує функціонал Найтскаут. Також додаток має функції для аналізу отриманих даних та записів терапії.
  • xDrip for Android – популярний застосунок для отримування даних вимірювання сенсору в автоматичному режимі кожні 5 хвилин. Має функції попередження про небезпечний рівень глюкози, аналітика та нотатки про терапію та може використовуватися для віддаленого моніторингу в режимі реального часу. Підтримує функціонал Найтскаут та калібрування.
  • Juggluco for Android – застосунок для отримання результатів вимірювання, який може приймати данні від сенсора кожну хвилину. Вміє самостійно активувати сенсор. На наш погляд він відрізняється високою стабільністю роботи. Підтримує функціонал Найтскаут. Без калібрування.

Замовлення нового сенсору

Зручно замовити новий сенсор Фрістайл Лібре-2 через кошик на сайті або написати в месенджер +38(099)060-34-39 ViberTelegramWhatsApp

Залишити відповідь